Lifting twarzy, usuwanie zmarszczek Nici PDO WŁADYSŁAWOWO

Lifting –  Nici PDO

  1. Nici biorewitalizujące: (cena za sztukę)
  • Nici Mono                   60 zł
  • Nici Screw                   80 zł
  • Nici Triple                   80 zł
  • Nici  Twin                    80 zł
  • Nici Tornado Screw   80zł

Przy zakupie pakietu (powyżej 20 nici ) cena za nić 60 zł

2. Nici liftingujące :

  • COG 4 D ( kaniula)    350 zł sztuka (w przypadku 4 sztuk 300 zł z nić)

To zabieg liftingujący z zastosowaniem nici syntetycznych rozpuszczalnych w tkankach (Lifting twarzy, usuwanie zmarszczek Nici PDO). Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki temu zbiegowi możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekt relaksacji mięśni i wygładzenia rysów twarzy. Zawarty w niciach polidioksanon pobudza do pracy nowe komórki kolagenowe oraz elastynę, odpowiedzialne za utrzymanie jędrności skóry i odpowiedniego jej nawilżenia. Nici ułatwiają również syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, który także jest sprzymierzeńcem w walce o młody wygląd.

Lifting twarzy, usuwanie zmarszczek Nici PDO

Procedura zabiegu Lifting NICI PDO

Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę nici PDO, które są całkowicie rozpuszczalne (wykonane są z tego samego materiału, co rozpuszczalne szwy chirurgiczne). Wprowadzane są przy pomocy bardzo cienkiej i sterylnej igły, która swobodnie przechodzi przez tkanki nie doprowadzając do uszkodzenia ich struktur. Zabieg trwa zazwyczaj 30 – 60 minut i jest praktycznie bezbolesny. Bezpośrednio po jego wykonaniu pacjent może powrócić do swoich codziennych czynności. Przed zabiegiem stosuje się stomatologiczne znieczulenie miejscowe. Nici wchłaniają się po 6 – 8 miesiącach, natomiast efekt ujędrnienia utrzymuje się do 2 lat. Właściwy proces tworzenia nowego kolagenu rozpoczyna się po 10 – 14 dniach i wtedy zaczynają być widoczne pełne efekty zabiegu.

Wskazania do liftingu NICI PDO

lifting twarzy, pionowe i poziome zmarszczki na czole, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, opadające powieki, podpuchnięte dolne powieki, bruzdy nosowo- wargowe, fałd podbródkowy, fałd marionetki, zmarszczki na dekolcie i szyi, opadające policzki, ujędrnienie i poprawa kształtu piersi.

Przeciwwskazania do liftingu NICI PDO

Ciąża i laktacja, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, tendencja do powstawania bliznowców, aktywne zakażenia okolicy zabiegu, choroba nowotworowa, infekcje wirusowe (opryszczka), choroby drobnoustrojowe, terapia przeciwzakrzepowa, zaburzenia krzepliwości krwi, gorączka, tendencje do powstawania bliznowców.

Skutki uboczne

Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują zazwyczaj w ciągu kilku dni.

Wszystkie zabiegi w Top Dent Władysławowo wykonywane są przez doświadczonych lekarzy.

Zadbaj o siebie! Zarezerwuj wizytę już dziś