Powiększanie ust kwasem hialuronowym WŁADYSŁAWOWO

Powiększanie ust  850 zł

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie i dlatego jest w pełni bezpieczna do takich zabiegów jak powiększanie ust. Jej zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek.

POWIĘKSZANIE UST WŁADYSŁAWOWO

Z wiekiem jakość tkanki łącznej ulega pogorszeniu, a ilość kwasu hialuronowego zmniejszeniu. Dzięki zastosowaniu zabiegów z zakresu medycy estetycznej z użyciem specjalistycznych preparatów najlepszych marek nasza skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd.

Działanie

Preparaty do wypełniania kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy. Podany kwas hialuronowy w pełni integruje się ze skórą pacjenta i nie zakłóca jej naturalnych funkcji, umożliwiając swobodny przepływ substancji odżywczych. Efekt estetyczny widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się zwykle od 6 do 18 miesięcy. Po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (czyli biodegradacji). Pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry poprzez regenerację struktur międzykomórkowych, poprawę elastyczności i jej napięcia.

Procedura zabiegu

Preparat kwasu hialuronowego wstrzykuje się bardzo cienką igłą. Procedura przebiega po uprzednim znieczuleniu stomatologicznym lub specjalnym kremem. Zabieg trwa maksymalnie do 30 min. Po zabiegu wykonuje się lekki „masaż” manualny wyrównujący rozmieszczenie preparatu w tkance.

Wskazania:

Poziome zmarszczki czoła, zmarszczki gładzizny, modelowanie policzków (wolumetria), fałdy wargowo-nosowe, zmarszczki palacza, wypełnienie zmarszczek w okolicy oka, linie marionetki, powierzchowne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu, kształtowanie brody, zwiększenie objętości (np. konturu oraz czerwieni wargowej ust, modelowanie owalu twarzy czy policzków).

Przeciwwskazania:

Skłonność do powstawania blizn przerostowych i stanów zapalnych skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, czynna choroba nowotworowa, okres ciąży i karmienia piersią, niewyrównana ciężka choroba układu krążenia, oddechowego lub dokrewnego np. cukrzyca, niewydolność krążeniowo – oddechowa, aktywna opryszczka.

Skutki uboczne

Bezpośrednio po zabiegu – występuje zaczerwienienie i obrzęk, który może się utrzymywać przez 1 – 3 dni. Niekiedy po zabiegu uwidaczniają się zasinienia (trwają do kilku dni), ale od następnego dnia po zabiegu można je już całkowicie maskować makijażem.

Wszystkie zabiegi w Top Dent Władysławowo wykonywane są przez doświadczonych lekarzy.

Zadbaj o siebie! Zarezerwuj wizytę już dziś