Zespół Top Dent Władysławowo

Nasz zespół to specjaliści,  którzy zdobyli doświadczenie w ciągu wieloletniej praktyki. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach stomatologii oraz medycyny estetycznej.

Leczymy pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas z takich miejscowości jak: Puck, Wejherowo, Władysławowo, Reda, Hel, Jurata.

Karolina Winkel

Karolina Winkel

lekarz stomatolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w zawodzie od 2010 roku. Specjalizuje się w Endodoncji, Protetyce oraz Medycynie Estetycznej

Kinga Szczypiorowska

Kinga Szczypiorowska

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.W pracy zawodowej zajmuję się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Przemiła i sympatyczna osoba z ogromna pasją i zaangażowaniem w pracy.

Stomatologia

W Top Dent Władysławowo oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Do pacjentów zarówno tych najmłodszych jak i starszych podchodzimy z założeniem, że wizyta u stomatologa jest przyjemnością.

 • Stomatologia zachowawcza: Wypełnianie zębów, lakowanie, oczyszczanie z kamienia i osadów, wybielanie.
 • Endodoncja: Leczenie kanałowe nie musi być nieprzyjemne, zwłaszcza z dobrym znieczuleniem.
 • Protetyka: Protezy – przygotowanie i naprawy. Szkielety, porcelana i implanty, a także protezy elastyczne
 • Chirurgia: Zajmujemy się najtrudniejszymi przypadkami w zakresie chirurgii stomatologicznej i szczękowej.
 • Stomatologia dziecięca: Lakowanie, lakierowanie, lapisowanie zębów.
 • Diagnostyka cyfrowa RTGWykonujemy zdjęcia punktowe zębów.

Medycyna estetyczna

Zadbana skóra, atrakcyjny wygląd oraz zdrowe ciało – w Top Dent Władysławowo oferujemy szeroki wachlarz usług medycyny estetycznej.  Między innymi powiększanie, modelowanie i wypełnianie ust, które polega na wprowadzeniu w formie żelu, kwasu hialuronowego w miejsce, które zamierzamy zmienić.

W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Wszystkie zabiegi, w tym powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Ponieważ kwas hialuronowy wprowadza się do skóry niezwykle cienką igłą, dla podniesienia komfortu pacjenta skórę przed zabiegiem można znieczulić. Pełną ofertę z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz w zakładce: medycyna estetyczna.

Dlaczego warto?

Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu renomowanych firm. Jeżeli chodzi i jakość materiałów używanych w Top Dent Władysławowo nie uznajemy kompromisów. Nasi pacjenci i ich zdrowie jest dla nas najwyższą wartością, dlatego wszystkie używane przez nas narzędzia i instrumenty są sterylizowane lub jednorazowe.

 1. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i od pierwszej wizyty może czuć się u nas wyjątkowo.
 2. Nasze usługi są najwyższej jakości, dlatego bez wahania udzielamy gwarancji.
 3. Szanujemy czas naszych Pacjentów. Na wizytę można umówić się telefonicznie lub mailowo.
 4. Wykonujemy naszą pracę z pasją, pełnym poświęceniem i należytą starannością. Uśmiech Pacjentów jest również naszym uśmiechem, dlatego nie potrzebujemy lepszej rekomendacji niż właśnie on!
 5. W Naszym gabinecie najlepsi specjaliści pracują na najlepszym sprzęcie.

Zadbaj o siebie! Zarezerwuj wizytę już dziś